Strona główna Porady i artykuły O firmie Kontakt
zdjecie-tlo

O firmie

Od 1991 roku zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną opon, sukcesywnie poszerzając ofertę handlową i pozyskując kolejnych partnerów do współpracy. Obecnie jesteśmy największym w regionie dostawcą nowych opon i autoryzowanym dealerem wiodących na świecie producentów ogumienia.

Zapewniamy również usługi w zakresie montażu i wulkanizacji opon, serwisu klimatyzacji samochodowych oraz tzw. szybkich napraw samochodów osobowych.

Motoryzacja to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Tworzymy wykwalifikowany zespół fachowców, który zawsze służy praktycznymi wskazówkami w zakresie wyboru, konserwacji, montażu i demontażu opon. Nasze doświadczenie pogłębiamy na specjalistycznych szkoleniach organizowanych każdego roku przez renomowanych producentów i importerów opon.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta poprzez świadczenie wysokiej jakości oferowanych produktów i usług w konkurencyjnych cenach. Gwarancja sprawnej obsługi to połączenie wiedzy pracowników z nowoczesnym zapleczem diagnostycznym.

Od 2003 roku jesteśmy członkiem Polskich Składów Oponiarskich, które zrzeszają największych dystrybutorów opon w kraju.

Stabilna pozycja na rynku, profesjonalna obsługa, a także uzyskanie Certyfikatu Rzetelnej Firmy, potwierdza że jesteśmy wiarygodnym i godnym zaufania partnerem handlowym. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych, hurtowni jak i serwisów samochodowych.

Zapraszamy!

rzetelna-firmaStrona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia:
Serwis Pucice: +48 91 461 66 01
Serwis 26 Kwietnia: +48 91 487 59 09
Serwis Piwna 12: +48 91 460 80 52

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2024 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.