Strona główna Porady i artykuły O firmie Kontakt
zdjecie-tlo

Gwarancja producenta opon

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe oraz pełnowartościowe. Każda opona objęta jest gwarancją producenta, który zobowiązuje się dostarczyć towar wolny od wad.

Karta gwarancyjna

Czy karta gwarancyjna jest wymagana do złożenia reklamacji?

Jest to jedne z najczęściej zadawanych pytań dotyczących gwarancji na opony. Karta gwarancyjna nie jest wymagana do złożenia reklamacji. Stanowi ona źródło informacji na temat zobowiązań oraz ogólnych warunków gwarancji producenta. Karta gwarancyjna jest dostępna do pobrania na każdej stronie produktu.

Kiedy opona nie podlega gwarancji?

Opona nie podlega gwarancji głównie w sytuacji, w której powód reklamacji nie dotyczy wady fabrycznej. Są to między innymi takie sytuacje jak:

W sytuacji wystąpienia wady produkcyjnej należy w jak najkrótszym czasie złożyć reklamację z tytułu gwarancji. W celu złożenia reklamacji produktu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza elektronicznego:Strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia:
Serwis Pucice: +48 91 461 66 01
Serwis 26 Kwietnia: +48 91 487 59 09
Serwis Piwna 12: +48 91 460 80 52

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2024 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.